Bridgit Mendler: Miminko pojmenovali diváci Co se bude dít ve třetí řadě seriálu Hodně štěstí, Charlie nám prozradila jeho hlavní hrdinka, herečka Bridgit Mendler (20).

6. dubna 2013 v 21:05 | Janka

Bridgit Mendler: Miminko pojmenovali diváci

Co se bude dít ve třetí řadě seriálu Hodně štěstí, Charlie nám prozradila jeho hlavní hrdinka, herečka Bridgit Mendler (20).Bridgit Mendler
Právě startuje třetí série "Charlie", jaké bláznivé dovádění můžeme čekat? "Do rodiny Duncanových se narodí další dítě, ale porod neprobíhá tak, jak by měl. Když si vzpomenete na epizodu seriálu, která se vrací do doby, kdy přišla na svět Charlie, zjistíte, že věci nejdou vždy tak, jak si je naplánujeme. A to platí i v tomto případě," říká mladá herečka.
Co se tedy přihodí? Nemůžu moc prozradit. Ale moje postava Teddy bude přímo u toho. Jaké to je natáčet s tak malým dítětem?
Super a hrozně milé. Řídíme se mnoha pravidly a omezeními, ale i přesto jsem byla celá zkamenělá, když jsem miminko při natáčení držela v náručí poprvé. Bála jsem se, že se začne kroutit a plakat, ale ono nezačalo. Uf!
Měla jsi možnost podílet se na pojmenování nového miminka?
Ne, já jsem je pojmenovat nemohla. Ve skutečnosti to byli lidé z celého světa, kteří si mohli zvolit, jaké jméno by pro miminko chtěli. Myslím, že to byl skvělý nápad. Byl to jedinečný způsob, jak zapojit diváky seriálu do jeho dění. I já sama jsem prostřednictvím netu hlasovala.

Hodně štěstí, Charlie (GOOD LUCK CHARLIE)

Když do rodiny Duncanových přibyla malá sestřička a rodiče se vrátili do práce, o Charlottu alias Charlie se starají její tři sourozenci.
Rodinný seriál, USA, 2010
Režie: Bob Koherr, Adam Weissman, Eric Dean Seaton
Hrají: Bridgit Mendler, Jason Dolley, Eric Allan Kramer, Bradley Steven Perry, Leigh Allyn Baker aj.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
<A HREF="http://www.toplist.cz/" target="_blank"><IMG
SRC="http://toplist.cz/count.asp?logo=mc&ID=VašeID"
border="0" width="88" height="60"></A>